MSASU063SB5151MFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
150 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSASU063SB5151MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASU063SB5151MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MSASU063SB5151MFNA01
Opis
CAP CER 150PF 50V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSASU063SB5151MFNA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)