MSAST063SCG1R3BFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSAST063SCG1R3BFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSAST063SCG1R3BFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSAST063SCG1R3BFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSAST063SCG1R3BFNA01
Opis
CAP CER 1.3PF 25V C0G 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.3 pF ±0,1pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)