MSAST063SCG1R3BFNA01 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MSAST063SCG1R3BFNA01 |
Opis | CAP CER 1.3PF 25V C0G 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.3 pF ±0,1pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0201 (0603 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±0,1pF | Grubość (maks.) 0,013" (0,33mm) |