MSAST063AB5104MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSAST063AB5104MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSAST063AB5104MFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSAST063AB5104MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSAST063AB5104MFNA01
Opis
CAP CER 0.1UF 25V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,014" (0,35mm)