MSAST042SCG2R2CWNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
YAGEO
2.2 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSAST042SCG2R2CWNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSAST042SCG2R2CWNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MSAST042SCG2R2CWNA01
Opis
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MSAST042SCG2R2CWNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)