MSASQ45MSB7474MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASQ45MSB7474MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASQ45MSB7474MTNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASQ45MSB7474MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASQ45MSB7474MTNA01
Opis
CAP CER 0.47UF 250V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±20% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
MSASQ45MSB7474MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)