MSASQ31LSB7473KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASQ31LSB7473KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASQ31LSB7473KTNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MSASQ31LSB7473KTNA01
Opis
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
MSASQ31LSB7473KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)