MSASL32MSB7476KPNB25
Numer produktu DigiKey
587-MSASL32MSB7476KPNB25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASL32MSB7476KPNB25CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASL32MSB7476KPNB25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASL32MSB7476KPNB25
Opis
CAP CER 47UF 10V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
MSASL32MSB7476KPNB25 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)