MSASJ063AB5105MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASJ063AB5105MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASJ063AB5105MFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASJ063AB5105MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASJ063AB5105MFNA01
Opis
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,014" (0,35mm)