MSASE319HB5225KTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSASE319HB5225KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASE319HB5225KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MSASE319HB5225KTNA01
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSASE319HB5225KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)