MSASE063SB7223KFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASE063SB7223KFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASE063SB7223KFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASE063SB7223KFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASE063SB7223KFNA01
Opis
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSASE063SB7223KFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)