MSASA105EB5226MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASA105EB5226MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASA105EB5226MFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASA105EB5226MFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASA105EB5226MFNA01
Opis
CAP CER 22UF 4V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSASA105EB5226MFNA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)