MSASA042SB5473KWNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.047 µF ±10% 4V Kondensatory ceramiczne X5R 01005 (0402 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSASA042SB5473KWNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASA042SB5473KWNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MSASA042SB5473KWNA01
Opis
CAP CER 0.047UF 4V X5R 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)