MSART042SCG2R4AWRA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
YAGEO
Murata Electronics
2.4 pF ±0,05pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSART042SCG2R4AWRA01
Numer produktu DigiKey
587-MSART042SCG2R4AWRA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MSART042SCG2R4AWRA01
Opis
CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MSART042SCG2R4AWRA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,05pF
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)