MMRLJ219SC6475MTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X6S 0508 (1220 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMRLJ219SC6475MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MMRLJ219SC6475MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMRLJ219SC6475MTNA01
Opis
CAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0508
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0508 (1220 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,079" (1,25mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)