MMASU32MAB7106MPNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Taiyo Yuden
W magazynie: 156
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 867
W magazynie: 495
W magazynie: 411
10 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMASU32MAB7106MPNA01
Numer produktu DigiKey
587-MMASU32MAB7106MPNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMASU32MAB7106MPNA01
Opis
CAP CER 10UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MMASU32MAB7106MPNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)