MMASU063SCG0R8BFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 15 000
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 29 900
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Arkusz danych
KEMET
Arkusz danych
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
W magazynie: 635
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
0.8 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMASU063SCG0R8BFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MMASU063SCG0R8BFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMASU063SCG0R8BFNA01
Opis
CAP CER 0.8PF 50V C0G 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)