MMAST105SB7682MFNA18
Numer produktu DigiKey
587-MMAST105SB7682MFNA18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMAST105SB7682MFNA18
Opis
CAP CER 6800PF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MMAST105SB7682MFNA18 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)