MMASE105SB5224MFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
TDK
YAGEO
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
0.22 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMASE105SB5224MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MMASE105SB5224MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMASE105SB5224MFNA01
Opis
CAP CER 0.22UF 16V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MMASE105SB5224MFNA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)