MLAST32NSB7106KTNB25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 996
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Knowles Novacap
W magazynie: 4 000
Arkusz danych
Würth Elektronik
W magazynie: 0
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
10 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLAST32NSB7106KTNB25
Numer produktu DigiKey
587-MLAST32NSB7106KTNB25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLAST32NSB7106KTNB25
Opis
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MLAST32NSB7106KTNB25 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,083" (2,10mm)