MLAST319LB7475MTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 3 950
Taiyo Yuden
W magazynie: 179
Arkusz danych
4.7 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLAST319LB7475MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MLAST319LB7475MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLAST319LB7475MTNA01
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MLAST319LB7475MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)