MLASS45MSB7473KTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.047 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLASS45MSB7473KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MLASS45MSB7473KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLASS45MSB7473KTNA01
Opis
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MLASS45MSB7473KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)