MLASQ31LSB5333KTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
TDK
0.033 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLASQ31LSB5333KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MLASQ31LSB5333KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLASQ31LSB5333KTNA01
Opis
CAP CER 0.033UF 250V X5R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MLASQ31LSB5333KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)