MLASJ168SB7225KTNB25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 116 912
Taiyo Yuden
W magazynie: 46 178
Arkusz danych
KEMET
TDK
YAGEO
TDK
W magazynie: 428
Samsung Electro-Mechanics
2.2 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLASJ168SB7225KTNB25
Numer produktu DigiKey
587-MLASJ168SB7225KTNB25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MLASJ168SB7225KTNB25
Opis
CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MLASJ168SB7225KTNB25 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)