MEASJ105CB5106MF1A01
Numer produktu DigiKey
587-MEASJ105CB5106MF1A01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MEASJ105CB5106MF1A01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MEASJ105CB5106MF1A01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MEASJ105CB5106MF1A01
Opis
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)