MDMK2020T1R0MM
Numer produktu DigiKey
587-3230-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3230-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3230-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MDMK2020T1R0MM
Opis
FIXED IND 1UH 1.9A 64 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.9 A Maks. 64mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MDMK2020T1R0MM Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,9A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 64mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)