MCRLL103SC6224MFNA1J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 694
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 5 290
Arkusz danych
W magazynie: 0
0.22 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X6S 0204 (0510 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCRLL103SC6224MFNA1J
Numer produktu DigiKey
587-MCRLL103SC6224MFNA1JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCRLL103SC6224MFNA1J
Opis
CAP CER 0.22UF 10V X6S 0204
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0204 (0510 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,020" x 0,039" (0,52mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,014" (0,35mm)