MCASU105SCK2R2CFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASU105SCK2R2CFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MCASU105SCK2R2CFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MCASU105SCK2R2CFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCASU105SCK2R2CFNA01
Opis
CAP CER 2.2PF C0K 50V 0402
Szczegółowy opis
2.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0K 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MCASU105SCK2R2CFNA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)