MCASU105SCGR75BFNA01 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MCASU105SCGR75BFNA01 |
Opis | CAP CER 0.75PF 50V C0G/NP0 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 7 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.75 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne) |
Modele EDA/CAD | MCASU105SCGR75BFNA01 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Tolerancja ±0,1pF | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |