MCASU105SCGR75BFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASU105SCGR75BFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MCASU105SCGR75BFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MCASU105SCGR75BFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCASU105SCGR75BFNA01
Opis
CAP CER 0.75PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
0.75 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MCASU105SCGR75BFNA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)