MCASU063SCK0R4BFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASU063SCK0R4BFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MCASU063SCK0R4BFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MCASU063SCK0R4BFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCASU063SCK0R4BFNA01
Opis
CAP CER 0.4 PF 50V C0K 0201
Szczegółowy opis
0.4 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0K 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
MCASU063SCK0R4BFNA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)