MCASU063SCG5R7DFNA1J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
Murata Electronics
5.7 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCASU063SCG5R7DFNA1J
Numer produktu DigiKey
587-MCASU063SCG5R7DFNA1JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCASU063SCG5R7DFNA1J
Opis
CAP CER 5.7PF 50V C0G/NP0 0201
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)