MCASU063SCG0R2CFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASU063SCG0R2CFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MCASU063SCG0R2CFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MCASU063SCG0R2CFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCASU063SCG0R2CFNA01
Opis
CAP CER 0.2PF 50V C0G/NP0 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCASU063SCG0R2CFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)