MCASL168SD7225MTCA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 3 875
Arkusz danych
Ilustracja dla MCASL168SD7225MTCA01 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCASL168SD7225MTCA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASL168SD7225MTCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCASL168SD7225MTCA01
Opis
MLCC, 0603, 10V, X7T, 2.2 UF20 %
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X7T 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)