MCASL105SB5105KFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASL105SB5105KFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MCASL105SB5105KFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MCASL105SB5105KFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCASL105SB5105KFNA01
Opis
CAP CER 1UF 10V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MCASL105SB5105KFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)