MCASG31LAB7475KTNA1J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
4.7 µF ±10% 35V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCASG31LAB7475KTNA1J
Numer produktu DigiKey
587-MCASG31LAB7475KTNA1JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCASG31LAB7475KTNA1J
Opis
CAP CER 4.7UF 35V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MCASG31LAB7475KTNA1J Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)