MCASE31LAB7106MTNA1J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 482
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 11 547
Arkusz danych
W magazynie: 97
W magazynie: 0
KEMET
10 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCASE31LAB7106MTNA1J
Numer produktu DigiKey
587-MCASE31LAB7106MTNA1JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCASE31LAB7106MTNA1J
Opis
CAP CER 10UF 16V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MCASE31LAB7106MTNA1J Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)