MCASE105AB5474MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MCASE105AB5474MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCASE105AB5474MFNA01
Opis
CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCASE105AB5474MFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)