MBJCS31QHB7222KTPA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
TDK
Murata Electronics
2200 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBJCS31QHB7222KTPA01
Numer produktu DigiKey
587-MBJCS31QHB7222KTPA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBJCS31QHB7222KTPA01
Opis
CAP CER 2200PF 630V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBJCS31QHB7222KTPA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)