MBASU105SCK1R5BFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASU105SCK1R5BFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MBASU105SCK1R5BFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MBASU105SCK1R5BFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBASU105SCK1R5BFNA01
Opis
CAP CER 1.5PF C0K 50V 0402
Szczegółowy opis
1.5 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0K 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MBASU105SCK1R5BFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)