MBASU105SCH8R2CFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASU105SCH8R2CFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MBASU105SCH8R2CFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MBASU105SCH8R2CFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBASU105SCH8R2CFNA01
Opis
CAP CER 8.2PF C0H 50V 0402
Szczegółowy opis
8.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0H 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MBASU105SCH8R2CFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)