MBASU105SCG100CFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASU105SCG100CFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MBASU105SCG100CFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MBASU105SCG100CFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBASU105SCG100CFNA01
Opis
CAP CER 10PF C0G 50V 0402
Szczegółowy opis
10 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MBASU105SCG100CFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)