MBASU105SB5223MFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
0.022 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBASU105SB5223MFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASU105SB5223MFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBASU105SB5223MFNA01
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X5R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBASU105SB5223MFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)