MBASU063SCG0R5CFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
TDK
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
0.5 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBASU063SCG0R5CFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASU063SCG0R5CFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBASU063SCG0R5CFNA01
Opis
CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)