MBAST31LSB5475MTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
Murata Electronics
4.7 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBAST31LSB5475MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBAST31LSB5475MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBAST31LSB5475MTNA01
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBAST31LSB5475MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)