MBASL105SB7224MFNA18
Numer produktu DigiKey
587-MBASL105SB7224MFNA18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBASL105SB7224MFNA18
Opis
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MBASL105SB7224MFNA18 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)