MBASH31LSB7334KTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
YAGEO
W magazynie: 530
KEMET
KEMET
0.33 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBASH31LSB7334KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASH31LSB7334KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBASH31LSB7334KTNA01
Opis
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBASH31LSB7334KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)