MBASH105SB7222MFCA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 3 104
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Murata Electronics
2200 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBASH105SB7222MFCA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASH105SB7222MFCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBASH105SB7222MFCA01
Opis
CAP CER 2200PF 100V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBASH105SB7222MFCA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)