MBASG168AB7105MTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Taiyo Yuden
W magazynie: 2 568
Arkusz danych
TDK
TDK
1 µF ±20% 35V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBASG168AB7105MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MBASG168AB7105MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MBASG168AB7105MTNA01
Opis
CAP CER 1UF 35V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBASG168AB7105MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)