MAASU21GSB7224KTCA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASU21GSB7224KTCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASU21GSB7224KTCA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASU21GSB7224KTCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASU21GSB7224KTCA01
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
MAASU21GSB7224KTCA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)